Kusters THO stelt zich voor

Maak kennis met ons team

Gezamenlijk succes begint met inspanning

Ons DNA-model vat eenvoudig samen waar wij voor staan:

Loyaal

Wij zijn een lotaal bedrijf met loyale mensen. Dat houdt in dat we enorm veel energie steken in het onderhouden van relaties. Een goede relatie betekent niet alleen ‘pleasen’, maar ook directe en heldere communicatie. Want door altijd eerlijk te zijn, ontstaat een stabiele vertrouwensband. We zetten een stapje extra voor collega en klant. De oprechte waardering die dat oplevert is waar we het voor doen, want dat resulteert ook in loyale klanten.

Daadkracht

Wij houden van daadkracht. Niet alles wat binnen ons bedrijf gebeurt kan snel en gemakkelijk, maar met de juiste dosis inzet krijgen we samen alles voor elkaar. We zijn continu bezig met onszelf te verbeteren en moedigen onze collega’s aan om hetzelfde te doen. Als we onze tanden ergens inzetten, doen we dat met overtuiging, ondernemersgeest en zelfvertrouwen. Samen gas geven zorgt ervoor dat we dingen gedaan krijgen.

Expertise

Wij staan voor expertise. Zonder kennis en capaciteit ben je niet in staat om professioneel advies te geven. We zijn leergierig en op de hoogte van alle details. Zo kunnen we bewust kiezen voor de beste oplossing voor onze klanten. Onze deskundigheid dragen we graag over, zodat ook de klanten door blijven groeien in kennis en kunde. Dat doen we altijd nauwkeurig en met complete informatie. Ontwikkeling stopt nooit, dus wij ook niet.

Wij stellen ons team graag aan u voor!

Xander Wiardi

Xander Wiardi

General Manager

xander.wiardi@kusterstho.nl

Paul Kusters

Paul Kusters

Managing Partner

paul.kusters@kusterstho.nl

Frank Janssen

Frank Janssen

Accountmanager

frank.janssen@kusterstho.nl

André van Uum

André van Uum

Accountmanager

andré.vanuum@kusterstho.nl

Sjors Hendriks

Sjors Hendriks

Sales Service Support

sjors.hendriks@kusterstho.nl

Simone Vissers

Simone Vissers

Marketing Assistant

simone.vissers@kusterstho.nl

Herman Verweij

Herman Verweij

Administratie

herman.verweij@kusterstho.nl

Truus Vintcent

Truus Vintcent

Financieel Adm. Medewerker

truus.vintcent@kusterstho.nl

Lotte Lenssen

Lotte Lenssen

Financieel Adm. Medewerker

lotte.lenssen@kusterstho.nl

Michel Peters

Michel Peters

Service Planning

michel.peters@kusterstho.nl

Marc Pustjens

Marc Pustjens

Warehouse/Logistiek

marc.pustjens@kusterstho.nl

Ger Hoeijmakers

Ger Hoeijmakers

Service

ger.hoeijmakers@kusterstho.nl

Djordy Buschhüter

Djordy Buschhüter

Service

djordy.buschhüter@kusterstho.nl

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws over koelen, verwarmen en schone lucht?

Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief

Kusters THO

Laurens Janszoon Costerstraat 4
5916 PS VENLO

T: +31 (0)77 354 03 41
E: info@kusterstho.nl

nl_NLNL