Kusters THO stelt zich voor

Maak kennis met ons team

Als compacte en flexibele organisatie leveren wij duurzame oplossingen voor al uw klimaatbehoeften. Onze deskundige medewerkers zijn u graag van dienst bij het zoeken naar een geschikte oplossing.

Wij stellen ons team graag aan u voor!

Paul Kusters

Paul Kusters

Managing Director

paul.kusters@kusterstho.nl

Frank Janssen

Frank Janssen

Accountmanager

frank.janssen@kusterstho.nl

André van Uum

André van Uum

Accountmanager

andre.vanuum@kusterstho.nl

Xander Wiardi

Xander Wiardi

Key Accountmanager

xander.wiardi@kusterstho.nl

Sjors Hendriks

Sjors Hendriks

Sales Service Support

sjors.hendriks@kusterstho.nl

Simone Vissers

Simone Vissers

Marketing Assistant

simone.vissers@kusterstho.nl

Herman Verweij

Herman Verweij

Controller

herman.verweij@kusterstho.nl

Truus Vintcent

Truus Vintcent

Financieel Adm. Medewerker

truus.vintcent@kusterstho.nl

Lotte Lenssen

Lotte Lenssen

Financieel Adm. Medewerker

lotte.lenssen@kusterstho.nl

Michel Peters

Michel Peters

Warehouse / Service Planning

michel.peters@kusterstho.nl

Marc Pustjens

Marc Pustjens

Medew. Magazijn en Logistiek

marc.pustjens@kusterstho.nl

Cor Kessels

Cor Kessels

Medew. Magazijn en Logistiek

cor.kessels@kusterstho.nl

Ger Hoeijmakers

Ger Hoeijmakers

Service

ger.hoeijmakers@kusterstho.nl

Hafid Asfour

Hafid Asfour

Service

info@kusterstho.nl

Nieuwsbrief

Op de hoogte blijven van ons laatste nieuws over clean air, koelen en verwarmen?

Meld u dan aan voor onze nieuwsbrief

Kusters THO

Laurens Janszoon Costerstraat 4
5916 PS VENLO

T: +31 (0)77 354 03 41
E: info@kusterstho.nl

nl_NLNL
en_GBEN de_DEDE fr_FRFR nl_NLNL